Федеральний уряд продовжує підтримку сталого розвитку лісів в Україні. У страшні часи російської загарбницької війни проти України працівники лісу теж роблять велику справу для збереження зелених легенів.

З цієї нагоди Тимчасово повірений у справах та аграрний аташе Посольства Німеччини пан Бертрам фон Мольтке та пан Франк Мюллер разом із експертом проєкту двосторонньої співпраці зі сталого лісового господарства паном Фолькером Зассе відвідали посадку дерев 🌳🌳 під Києвом.

Цього тижня під час двосторонньої зустрічі щодо німецького проєкту Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства пообіцяло надати додаткову фінансову підтримку 🤝 у розмірі 500 тис євро на подолання збитків у державному управлінні лісовим господарством, спричинених війною, та подальше впровадження Національної інвентаризації лісів в Україні – завдання, яке стало ще більш важливим з огляду на жахливу шкоду, яку завдає війна і українським лісам.

Нову лісову зону створили в рамках програми Grening the Planet («Озеленення планети») у квітні 2021 року. Тоді пані Посол Анка Фельдгузен символічно посадила дуб: https://t1p.de/cj151

 «Ви бачите, що дерево прижилося і добре розвивається, незважаючи на всі жахи війни. Символ сталого розвитку та мирного майбутнього для України», – зазначив пан фон Мольтке.

Facebook публікація Посольствa Німеччини в Києві